Ubytování

 

VÍTEJTE U NÁS DOMA V NEDAMOVĚ 26 

Kokořínsko a Máchův kraj je Chráněná krajinná oblast vyhlášená v roce 1976. Oblast, která se v#minulosti nazývala Polomené hory, Dubské skály či Dubské Švýcarsko a také oblast Máchova jezera, které je vzdálené pouhých 8 km od chalupy. Náš kraj patří k nejkrásnějším oblastem Mělnicka, Českolipska, Mladoboleslavska i celých Čech. Krajina má kaňonovitý charakter, v severní části přechází v pahorkatinu, jsou pro ni typické pískovcové skály, z nichž mnohé vytvářejí rozličné tvary - skalní převisy, drobné jeskyně, výklenky a římsy. Polomené hory podobně jako České středohoří vznikly koncem třetihor, kdy došlo k rozlomení reliéfu a proniknutí čedičového a znělcového magmatu k zemskému povrchu.


Nabízíme Vám ubytování přímo uprostřed této nádherné přírody v místě přírodního koupaliště u autokempu Nedamov  s letním kinem a kiosky s občerstvením v příjemné kulise lesů a skal, pouze 1 km od města Dubá, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Okolí vybízí k aktivitám po celý rok. Turistika, cykloturistika, koupání, rybaření, hrady a zámky, skalní města, houbaření apod.


Naše chalupa nabízí celkem 15 lůžek (a přistýlka) v pěti nových světlých pokojích se společným sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyní a jídelnou v nově postavené chalupě s terasou s výhledem do přírody. Ubytování má samostatný vchod pro dostatek soukromí. Pro vaše děti máme točenou zmrzlinu a pro Vás k zapůjčení výkonný gril, či pípu. WIFI je k dispozici.


POKOJE: 

2 POKOJE  / 4 lůžka

1 POKOJ  / 3 lůžka

1 POKOJ  / 2 lůžka + přistýlka

1 POKOJ  / 2 lůžka 


Přijeďte prožít krásnou dovolenou, či jen prodloužený víkend s vaší rodinou, či přáteli v panenské přírodě s mnoha možnostmi pro zážitky po celý rok. 

Uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Těší se na Vás

 Markéta Kasalická Koupaliště v Nedamově

Tel.: +420 728 151 720
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!